Дизайн сайтів

Термін розработки

від 10 днів

Ціна

від 500 $

Кількість сторінок

+ 5

Дизайн сайту належить до графічного дизайну. Але це не тільки зовнішній вигляд та колірна гама Вашого сайту, це також зручність юзабіліті Вашого сайту. Дизайн сайту - це комплекс заходів на створення унікального та зручного розташування всіх графічних та функціональних складових сайту. Можна створити яскравий сайт, що запам'ятовується зовні, але він буде не зручний для відвідувачів. А можна, продумавши все до дрібниць, створити стильний та зручний дизайн сайту. Тим самим зробити Ваш сайт унікальним, таким, що запам'ятовується і зручним для людей, які відвідали його. А значить люди знову і знову повертатимуться до Вас на сайт, а це вже великий крок до успіху Вашого бізнесу. Стильність, запам'ятовуваність та зручність – ось основні складові створення дизайну сайту.

Якщо Ви хочете бути успішними в мережі інтернет, то Вам потрібно почати свій сайт саме зі створення дизайну сайту. Наша компанія може запропонувати Вам як створення дизайну нового сайту, так і редизайн вже існуючого проекту. Наші фахівці врахують усі Ваші побажання та, враховуючи всі новітні віяння в галузі інтернет дизайну, створять Вам дизайн сайту.
Ми створюємо дизайн як для сайтів візиток, бізнес сайтів, так і для інтернет-магазинів. Ми приділяємо велику увагу таким дрібницям, як на якому движку створено сайт, який асортимент продукції представлений і яку аудиторію більше розрахований кожен конкретний проект.
Так як дизайн унікальний, так і робота з кожним з них також є свого роду унікальною. Тому ціни на дизайн сайту обумовлюються в кожному випадку окремо. Але ми завжди йдемо на поступки для наших клієнтів і можемо запропонувати різні варіанти будь-якого "гаманця".