Розробка Landing Page

Вам потрібна достатня кількість клієнтів та гарний прибуток – ми Вам у цьому допоможемо. Створимо такий Landing Page, завдяки якому Ви повністю зможете продати свої послуги або будь-який товар, витративши на це мінімум своїх ресурсів. Наша веб-студія Spiderweb готова стати Вашим надійним партнером. Ми пропонуємо Вам повноцінну розробку проекту, який зможе виконувати всі поставлені перед ним завдання.

Термін розработки

від 5 днів

Ціна

від 500 $

Подарунок

+ 1 місяць обслуговування

У наші обов'язки входить розробка концепції, що продає – реальний інструмент для прибутку. Створимо вигідну, яскраву, а головне – унікальну пропозицію. Пропонуємо вигідні варіанти розкручування сайту, розробивши рекламну кампанію. Наші співробітники готові з нуля створити трендовий і надприбутковий продукт, який працює і здатний до 10 разів збільшити Ваші продажі в мережі інтернет.

Привабливий дизайн, анімаційні ефекти, рекламний текст, що продає, який спрямований на залучення відвідувачів, адаптивний ресурс і швидке просування – ось що отримують клієнти нашої Веб-студії Spiderweb.

Головні переваги створення landing page
Продає односторінник, який має властивість конвертації відвідувачів сайту в покупців - це і є Лендінг. За допомогою соціальних мереж, різних розсилок і рекламних джерел Yandex, Google та інших, виконується перехід на лендинг. Сайт-односторінник надає одну унікальну пропозицію, яка сприяє мотивації потенційного покупця залишити свою заявку, зателефонувати, замовити даний продукт чи послугу, а також можливість підписатися на розсилку.

Перевагами лендингу є:

Зосередженість відвідувача на конкретному реченні та його зацікавленість.
За допомогою ретельно продуманих елементів мотиваційна стимуляція відвідувача до виконання конкретних дій.
Стабільна конверсія від 2% до 45%, залежно від рекламних джерел, їх налаштування та тематики.
Наша студія Spiderweb працює на результат. І для досягнення потрібного результату ми застосовуємо сучасні стилі, ідеї, свій досвід та креатив. Щоб досягти потрібного результату для роботи з проектом, наші маркетологи вивчають конкурентів аналогічних пропозицій, цільову аудиторію, визначаючи потребу даного сегмента. Також проводять глибокий аналіз ринку, що допомагає створити односторінковий сайт з конверсією до 45%. Йде розробка ексклюзивної торгової пропозиції, яка здатна сприяти з динамічним та яскравим дизайном. Лендінг розробляється, налаштовується, оптимізується та рекламується таким способом, який приверне увагу споживача до даного продукту та призведе до цільової дії.

Вам потрібна landing page якщо:
Для миттєвого підвищення продаж є необхідність провести акцію перед святами.
Маєте конкретний товар чи послугу, який бажаєте запропонувати цільовій аудиторії.
Бажаєте розширити свою клієнтську базу.
Існує необхідність отримати прибуток від угод у швидкому порядку.
Ми розробимо чіткий заклик до дії та заголовок, який чіпляє. Зробимо правильну пропозицію, яка фокусує відвідувача на певній цілі. Також розставимо пріоритети для правильного сприйняття сайту споживачем з огляду на всі закони маркетингу. Розмістимо нагороди та відгуки, дипломи та сертифікати компанії, фото та відео.

Контенту лендінгу ми приділяємо окрему увагу. Маючи психологічне сприйняття інформації людиною, поведінкові чинники, специфіку інформаційної складової лендингу та її побажань до текстів, ми створюємо унікальний контент. Сайт наповнюємо максимально конкретними текстами та цифрами. Потім передаємо всі ключові моменти у формі, яка доступна відвідувачу.

Ми розробляємо проект на основі CMS. Це доступна система адміністрування сайту. Тим самим надаємо можливість самостійно вносити будь-які виправлення та коригувати інформацію. За бажанням замовника ми можемо взяти на себе відповідальність доповнити сторінку текстовою та графічною інформацією, а також надати підтримку сторінці. Як результат співпраці кожен замовник нашої компанії Spiderweb отримує низку переваг:

Швидка окупність. Фінансовий внесок, який було витрачено, окупається через місяць, і після цього примножуватиметься. Таким чином, ваші грошові вкладення стають інвестиціями. І надалі Ви отримуєте надприбутки, які перевищують витрати а 3-5 разів щомісяця.
Економія просування сторінки. Вибираючи контекстну рекламу як метод рекламування, наші фахівці ведуть контроль бюджету. Таким чином, Ви заощаджуєте на рекламній компанії, отримуючи чистий дохід.
Перші відвідувачі на сторінці вже за 3 години після того, як ми запустимо рекламу. З методом розкрутки РРС перші відвідувачі з'являються через 2-3 години після того, як ми налаштуємо і запустимо контекстну рекламу. Це значно економить час та дає перший прибуток без тривалого очікування.
Бюджетна розробка сторінки. Розробка одного сторінки сайту коштує в 1,5-2 рази дешевше, ніж інші види сайтів. А його конверсія у рази підвищує 

усі показники.
Досить швидке створення сайту. Продаючий одно сторінковий сайт створюється за 2-3 тижні. У той час, як на створення інших веб-сайтів йде не менше 3-5 тижнів.
Основні етапи створення сторінки, що продає, під ключ.

Постановка цілей.
Встановлюються цілі та завдання розробки посадкової сторінки. Замовник озвучує всю інформацію або ж вивчається нашими спеціалістами на основі отриманих даних. Будуючи мету, ми розраховуємо мінімальний поріг конверсії, виходячи зі специфіки офферу, а також відсоток збільшення обороту компанії та максимально можлива конверсія.

Аналіз ринку.
Виконуємо послідовний 5-етапний маркетинговий аналіз: ринок, конкуренти, бізнесу клієнта, конкурентність (кількість запитів в Інтернеті та кількість конкурентів даної ніші), сезонність та цільова аудиторія.

Розробка концепції, структури.
На перевагу замовника, пишемо кілька заголовків, що продають, і складаємо унікальну торгову пропозицію. Для розміщення форми захоплення відповідно до психологічних факторів людини, підбираємо «видні» місця.

Написання тексту, що продає.
Копірайтери нашої Веб-студії Spiderweb розробляють структуру текстів, що продає. Пишуть лише унікальний контент, вносячи зачіпки для відвідувачів, вміючи розкрити вигоди клієнтам. Усі тексти пишуться без води та з високим показником унікальності. Нашому замовнику передається прототип одного сторінкового сайту з отриманими даними проведеного маркетингового аналізу.

Дизайн лендінгу.
Після того, як ми погодимо прототип, за сайт береться дизайнер. Розробляється макет дизайну та передається на погодження замовнику. Дизайн змінюється доти, доки замовник не затвердить його.

Верстка та програмування.
Готовий та затверджений замовником дизайн передається верстальнику. Після верстки лендингу, сайт проходить тестування (адаптивність, швидкість завантаження, зручність юзабіліті, кросбраузерність та інші).

Вже готовий проект ми здаємо замовнику. Потім організовуємо рекламну кампанію, при замовленні цієї послуги в нашій веб-студії.

Вартість лендінгу залежить від:

Складнощі дизайну (кількості індивідуальних промальованих елементів).
Специфіка бізнесу, конкурентність товару та його особливості, які можуть якось вплинути на розробку.
Загальна довжина сайту, кількість логічних блоків.
Складність функціоналу (калькулятори, оплата через Visa/MasterCard тощо).
І ще:

Налаштування наскрізної аналітики.
Розробка складних анімацій та ілюстрацій.
Тестування А/В.
Прив'язка до системи адміністрування.
Інтеграція з CRM
Для підприємців та бізнесменів, які хочуть просунути свій продукт чи послугу на ринку та отримати дохід у короткий термін, створення лендингу – це вирішальна дія.

Замовте лендинг у Spiderweb і Ви отримаєте потужний інструмент, який націлений на конвертацію відвідувачів у клієнтів або покупців. Односторінковий сайт, який буде працювати 24 години на добу і готовий надати всю потрібну інформацію про перевагу та вигоду продукту, компанії чи послуги потенційним клієнтам. І навіть під час Вашого відпочинку або зайнятістю будь-якиими іншими справами, односторінник, що продає, буде працювати на Вас, приводячи нових клієнтів, і приносити прибуток Вашій компанії.