EMAIL-маркетинг

Email-маркетинг - це ефективний інструмент інтернет-маркетингу, який полягає в розсилці комерційних повідомлень (рекламних пропозицій, новин тощо) на адреси електронної пошти певної цільової аудиторії.

Основною метою email-маркетингу є збільшення продажів, підвищення лояльності клієнтів, залучення нових клієнтів та підвищення свідомості про бренд.

До переваг email-маркетингу відносяться:

  1. Висока ефективність - при правильній стратегії та сегментуванні аудиторії, email-маркетинг може забезпечити високу конверсію та збільшення продажів.

  2. Низькі витрати - в порівнянні з іншими маркетинговими інструментами, email-маркетинг є більш економічним, оскільки не потребує великих витрат на рекламу та просування.

  3. Сегментування аудиторії - з допомогою email-маркетингу можна розсилати персоналізовані повідомлення певним сегментам аудиторії в залежності від їх інтересів та потреб.

  4. Аналітика - email-маркетинг дозволяє детально аналізувати різні показники ефективності розсилок, що дає змогу вдосконалювати стратегію та досягати більшого результату.

Наша компанія має досвід у розробці та впровадженні ефективних email-маркетингових кампаній. Ми допоможемо вам створити персоналізовані та привабливі комерційні пропозиції, залучити цільову аудиторію та збільшити продажі вашого продукту або послуги.

Ціни на послуги

Послуги Email фахівця 300 грн / год
Стратегія розсилки 1000 грн / шт
Інформаційний лист (стаття з прихованою посиланням) 800 грн / шт
Новинне лист (акції, анонси) 700 грн / шт
Дизайн шаблону листа (+ адаптивна верстка) 2000 грн / шт
Подієве лист (транзакція, підписка, відписка і т.д.) 600 грн / шт
Оформлення листа в поштовому сервісі 200 грн / шт
Розсилка 1 листи по Базі 3000 грн / шт
Збір Email 750 грн / шт
Налагодження та запуск тригерів 3000 грн / шт
Аналіз контактної бази 3000 грн / шт
Впровадження AMP-листів 3000 грн