Створення корпоративного сайту

Якщо Ви бажаєте вирішити відразу кілька бізнес-завдань, тоді наші фахівці допоможуть Вам у цьому, створивши корпоративний сайт. Повноцінно представивши своє підприємство в Інтернеті, Ви з легкістю зможете шукати клієнтів та партнерів, формувати імідж компанії, вести продаж своїх послуг або товарів, а також управляти усіма бізнес процесами. На основі сучасних тенденцій та вимог, ми створимо сайт, який стане ефективним інструментом для Вашої компанії.

Термін розработки

від 20 днів

Ціна

від 1000 $

Подарунок

+ 1 місяць обслуговування

Технології, з якими працює наша студія Spiderweb
Joomla

CMS з розширеними функціями та фічами для забезпечення широкої та гнучкої структури сайту підприємства.

MODX

Ідеальний движок для створення корпоративного сайту-візитки з перспективою його розвитку в багатосторінковий, багатофункціональний, багатомовний сайт.

OpenCart

CMS для створення функціонального корпоративного сайту-візитки, сайту-каталогу чи інтернет-магазину з можливістю створення необмеженої кількості сторінок.

WordPress

Багатофункціональний CMS для корпоративних бізнес-порталів. Дозволяє розміщувати та керувати будь-яким видом контенту, відстежувати операції на всіх сторінках та керувати платежами.

Чим відрізнятиметься Ваш сайт компанії від конкурентів
Повна унікальність
Ваш сайт буде повністю унікальним. Починаючи з дизайну та закінчуючи контентом. Цю унікальність обов'язково оцінять потенційні клієнти, і навіть пошукові системи.

Безперервна робота
Розробивши корпоративний сайт без помилок у парі з надійним хостингом, який ми Вам порекомендуємо, гарантується безперебійна робота порталу навіть за критичних навантажень.

Зручність користування сайтом
Завдяки правильній структурі сайту, продуманій навігації та зручному меню, кожен Ваш відвідувач відчує зручність користування порталом і зможе знайти цікаву для нього інформацію буквально в 2-3 кліки.

Адаптивність
За допомогою адаптивної версії сайту Вам вдасться зберегти всіх своїх потенційних клієнтів. Ця версія без проблем адаптується до будь-якого розміру діагоналі – від смартфонів до великих дисплеїв телевізорів.

Веб-студія Spiderweb пропонує Вам комплексне рішення у всіх сферах веб-розробки. Для того, щоб замовити у нас корпоративний сайт, зв'яжіться з нами електронною поштою або телефоном. Також можете заповнити форму зворотнього зв'язку, і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.