Розробка логотипу

Створення гарного логотипу, це процес, який не терпить метушні і від якого залежить подальше створення фірмового стилю та дизайну сайту. Адже логотип – це візитна картка Вашої компанії. У маленькому значку має полягати все. Вся інформація про те, які послуги, або товари Ви пропонуєте. Логотип має викликати лише позитивні емоції. Він повинен спонукати людей довіряти Вам та обрати саме Вас серед інших компаній. За простотою, що здається, логотип - це елемент дизайну який у собі несе дуже велике смислове навантаження. І який повинен бути у кожної компанії, що поважає себе.
Логотип не обов'язково має бути переповнений елементами та нагадувати собою головоломку. Він може бути простим і водночас унікальним, що несе у собі максимум інформації про рід діяльності компанії. Або бути просто таким, що запам'ятовується і цим привертає до себе увагу, а значить привертає увагу до Вас і Вашої компанії.
Ми, при створенні логотипу, прислухаємось до всіх побажань клієнтів. І намагаємось передати всі ці побажання у своїй роботі. Щоб Ви отримали той логотип, який приноситиме в першу чергу задоволення Вам і цим буде передавати людям Ваше бачення світу і приносити Вам користь і позитив.